Επιλέγοντας την ποιότητα με απόλυτη εμπιστοσύνη

Η συνεργασία με την Lutosa σημαίνει να επιλέξετε προϊόντα υψηλής ποιότητας και να εργαστείτε από κοινού με βάση την εμπιστοσύνη και ένα σαφές όραμα. Σημαίνει ακόμα να επιλέξετε τη διεθνή τεχνογνωσία και την επιχειρηματική νοοτροπία. Η εμπιστοσύνη είναι ένα αίσθημα που μοιράζεται. Για αυτόν τον λόγο σας παραχωρούμε ευχαρίστως τα ηνία ώστε να μπορέσουμε να επεκτείνουμε την αγορά σας μαζί. Αναζητούμε επαγγελματίες που δείχνουν προτίμηση σε μακροχρόνιες συνεργασίες με βάση την αφοσίωση.

Μια μέρα, είναι σίγουρο, θα συμμετάσχετε σε κάποιο από τα εκπαιδευτικά μας προγράμματα στο Βέλγιο, σωστά; Τότε είναι που θα καταλάβετε το πραγματικό νόημα της συνεργασίας. Θα ενημερωθείτε για τους καλλιεργητές μας, τις εγκαταστάσεις μας και τις ομάδες μας. Και ένα αυθεντικό βελγικό χωνάκι με τηγανιτές πατάτες; Παρακαλώ, δεν κάνει τίποτα, ασφαλώς!

 

2 μονάδες παραγωγής στο Βέλγιο

Μονάδα στη LEUZE-EN-HAINAUT

Lutosa SA
ZI du Vieux Pont 5
7900 Leuze-en-Hainaut (Βέλγιο)
Tél.: +32 (0)69 668 211
Fax: +32 (0)69 668 200
Email: headoffice@lutosa.com

Σχεδιάγραμμα πρόσβασης

Μονάδα στη SINT-ELOOIS-VIJVE

Lutosa SA
Schoendalestraat 221
8793 Sint-Eloois-Vijve (Βέλγιο)
Tél.: +32 (0)56 622 741 (general)
        +32 (0)56 622 780 (sales)
Fax: +32 (0)56 622 772
Email: chilled@lutosa.com

Σχεδιάγραμμα πρόσβασης
Σχεδιάγραμμα πρόσβασης στη φόρτωση κατεψυγμένων προϊόντων
Σχεδιάγραμμα πρόσβασης στη φόρτωση νωπών προϊόντων

 

22 θυγατρικές εταιρείες σε 5 ηπείρους

 

   Lutosa UK, St Ives • +44 (0) 1480 46 56 56 • uksales@lutosa.com

   Lutosa Ireland, Dublin • +353 (0) 872 059 890 • ireland@lutosa.com

   Lutosa France, La Chapelle d’Armentières • +33 (0) 320 492 492 • france@lutosa.comwww.lutosa.fr

   Lutosa Deutschland, Bergheim • +49 (0) 2183 8059 0 • deutschland@lutosa.com

   Lutosa Nederland, Putten• +31 (0)6 24 60 89 84 • nederland@lutosa.com

   Lutosa Italia, Magenta • +39 02 9700 2241 • italia@lutosa.com

   Lutosa Iberica, Madrid (Spain) • +34 (91) 300 46 60 • iberica@lutosa.com

   Lutosa Polska (+ ), Gdynia • +48 602 112 822 • polska@lutosa.com

   Lutosa Slovenia, Trzic • +386 (0) 645 949 027 • slovenia@lutosa.com
           (+   )        

   Lutosa Hungary (+ ), Székesfehérvár • +36 20 93 89 144 • hungary@lutosa.com

   Lutosa Greece (+ ), Athens • +30 210 96 80 646 • greece@lutosa.com

   Lutosa Cyprus/Middle East, Nicosia • +35 722 879 214 • cyprus@lutosa.com

   Lutosa Japan (+ ), Tokyo • +81 (03) 5275 6517 • japan@lutosa.com

   Lutosa Foods, Shanghai (China) • +86 (21) 3252 70 32 • contact@lutosa.com.cn

   Lutosa Asean, Hanoi (Vietnam) • +84 94 1451964 • asean@lutosa.com

   Lutosa Philippines, Manila • +63 917 8402711 • philippines@lutosa.com

   Lutosa Australasia, Auckland (New Zealand) • +64 (09) 486 1163 • australasia@lutosa.com

   Lutosa South Africa, Pretoria • +27 12 422 0500 • info@etlin.co.za

   Lutosa do Brasil, Rio de Janeiro • +55 (21) 3433 7926 • sac@lutosa.com

   Lutosa Peru, Lima • +51-1 3267300 • peru@lutosa.com

   Lutosa Mexico, Mexico City • +52 33 3684 9003 • mexico@lutosa.com

   Lutosa North America, Pleasant Hill (CA) • +1 (925) 609-8458 • northamerica@lutosa.com

 

 

Για όλες τις άλλες χώρες: commercial@lutosa.com.

Création SIP