Jakość i zaufanie

To także gwarancja przedsiębiorczości oraz doświadczenia na arenie międzynarodowej. Obdarzamy się wzajemnym zaufaniem. Razem budujemy i rozwijamy rynek. Poszukujemy lojalnych partnerów biznesowych, którzy cenią sobie długoterminową współpracę.

Dla naszych współpracowników proponujemy różne szkolenia, które odbywają się na terenie naszej firmy w Belgii. To właśnie podczas szkoleń mogą Państwo odkryć, co tak naprawdę znaczy współpraca z naszą firmą. Przedstawimy Państwu naszych producentów, fabrykę oraz pracowników. Co więcej, poczęstujemy prawdziwą porcją belgijskich frytek… Zapewne już teraz, czują się Państwo jak u siebie….

 

2 zakłady produkcyjne w Belgii

ZAKŁAD W LEUZE-EN-HAINAUT

Lutosa SA
ZI du Vieux Pont 5
7900 Leuze-en-Hainaut (Belgia)
Tél.: +32 (0)69 668 211
Fax: +32 (0)69 668 200
Email: headoffice@lutosa.com

Plan dojazdu

ZAKŁAD W SINT-ELOOIS-VIJVE

Lutosa SA
Schoendalestraat 221
8793 Sint-Eloois-Vijve (Belgia)
Tél.: +32 (0)56 622 741 (general)
        +32 (0)56 622 780 (sales)
Fax: +32 (0)56 622 772
Email: chilled@lutosa.com

Plan dojazdu
Plan dojazdu do punktu załadunku produktów mrożonych
Plan dojazdu do punktu załadunku produktów schłodzonych

 

25 oddziałów obecnych na 5 kontynentach

EUROPA

     
Lutosa Belgium Belgique Leuze-en-Hainaut

Lutosa Belux
Leuze-en-Hainaut
+32 69 668 211
belux@lutosa.com

Lutosa Nederland PuttenLutosa Holandia
Putten
+31 6 24 60 89 84
nederland@lutosa.com
Lutosa france la chapelle d'ArmentièresLutosa Francja
La Chapelle d'Armentières
+33 320 492 492
france@lutosa.com
      
Lutosa Deutschland NorvenichLutosa Niemcy
Nörvenich
+49 2426 9589880
deutschland@lutosa.com
Lutosa Italia MagentaLutosa Włochy
Magenta
+39 02 9700 2241
italia@lutosa.com
Lutosa Iberica MadridLutosa Iberica
Madryt (Hiszpania)
+34 91 300 46 60
iberica@lutosa.com
      
Lutosa Greece AthensLutosa Grecja
+
Ateny
+30 210 96 80 646
greece@lutosa.com
Lutosa Polska GdyniaLutosa Polska
+
Gdynia
+48 602 112 822
polska@lutosa.com
Lutosa Slovenia TrzicLutosa Słowenia
+

Trzic
+386 45 949 027
slovenia@lutosa.com
      
Lutosa HungaryLutosa Węgry
+
Székesfehérvár
+36 20 93 89 144
hungary@lutosa.com
Lutosa Ireland DublinLutosa Irlandia
Dublin
+353 872 059 890
ireland@lutosa.com
Lutosa UK United KingdomLutosa Wlk. Brytania
St Ives
+44 1480 46 56 56
uksales@lutosa.com
      

AMERYKI

Lutosa North America Pleasant Hill CALutosa Ameryka
Północna

Pleasant Hill (CA)
+1 925 609 8458
northamerica@lutosa.com
Lutosa MexicoLutosa Meksyk
Guadalajara City
+52 33 3684 9003
mexico@lutosa.com
Lutosa do Brasil Rio de JaneiroLutosa Brazylia
Rio de Janeiro
+55 21 2491 2892
sac@lutosa.com
      
Lutosa Peru LimaLutosa Peru
Lima
+51 1 3267300
peru@lutosa.com
Lutosa Argentina Buenos AiresLutosa Argentyna
Buenos Aires
+54 11 4719 6969
argentina@lutosa.com
Lutosa Colombia
Bogotá
+57 313 3953080
colombia@lutosa.com
      

AZJA

     
Lutosa Japan TokyoLutosa Japonia
+
Tokyo
+81 03 5275 6517
japan@lutosa.com
Lutosa Foods Shangai ChinaLutosa Foods
Shanghai (China)
+86 21 3252 70 32
contact@lutosa.com.cn
Lutosa Philippines Manila

Lutosa Filipiny
Manila
+63 278 15614
philippines@lutosa.com

      
Lutosa Asean Hanoi VietnamLutosa Asean
Hanoi (Wietnam)
+84 94 1451964
asean@lutosa.com
    
      

PACYFIK

 

AFRYKA

 

BLISKI WSCHÓD

Lutosa Pacific AucklandLutosa Pacific
Auckland (NZ)
+64 09 486 1163
australasia@lutosa.com
Lutosa South Africa Pretoria

Lutosa Afryka Południowa
Pretoria
+27 12 422 0500
info@etlin.co.za

Lutosa Cyprus & Middle East Nicosia

Lutosa Middle East
Dubai (UAE)
+971 50 477 1210
middleeast@lutosa.com

      

 

lutosa frites surgelées nouveaux produits fabrication passion entreprise leuze

Kontakt dla pozostałych krajów: commercial@lutosa.com.

Création SIP