W firmie Lutosa kochamy ziemniaki! Żyzna ziemia, wyjątkowa wiedza, utalentowani pracownicy, to podstawowe wartości belgijskiej gastronomii. I nie jest to czysty przypadek, że w Belgii, aby powiedzieć, że jest się w formie, używa się określenia "mieć frytkę"...

Nasze zadania Frytka - belgijski
symbol narodowy
Nasza firma
2

Jeśli zapytasz Belga o pogodę, poskarży się, że często pada. Plantatorzy ziemniaków powiedzą zaś, że belgijski klimat jest idealny: umiarkowany z częstymi opadami deszczu, które użyźniają piaszczysto-gliniastą glebę. Idealny jest również klimat, który tworzymy wspólnie z rolnikami oraz innymi współpracownikami.

3

Nasze produkty produkowane są z największą starannością oraz przy
użyciu składników najlepszej jakości. Kilkadziesiąt metrów to odległość która dzieli klimatyzowane pomieszczenia magazynowe dla surowców od jednostki produkcyjnej, oraz od magazynów do przechowywania gotowych produktów. Nasza logistyka pozwala na jak najszybsze dostarczenie naszych specjałów do konsumenta. Od początku do samego końca, używamy najnowocześniejszych narzędzi.

Specjały Lutosa są dostępne w 140 krajach na pięciu kontynentach. Nasza polityka handlowa opiera się na współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. Konsument jest dla nas najważniejszy gdyż najlepiej zna rynek. W Belgii współpracujemy z przedsiębiorczym i wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów.

Read our press release